BOOST YOUR PERFORMANCESOdzież kompresyjna BV SPORT
  • Skarpety regeneracyjne BV SPORT

PRORECUP ELITE

skarpety regeneracyjne

PRORECUP ELITE SKARPETA REGENERACYJNA to skarpeta podtrzymująco-uciskowa, w której łączą się inteligentna tkanina i wyniki badań naukowych wykorzystane w patencie BV SPORT.

Ta skarpeta regeneracyjna została stworzona ze specjalnej tkaniny i posiada szczególne właściwości podtrzymujące, których działanie było testowane na najlepszych sportowcach w 1998 roku.

Dostępne już wkrótce!

cena: 275,00

Szczegóły produktu

Skarpety regeneracyjne BV SPORT

Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym sportowcem, amatorem czy uprawiasz sport rekreacyjnie, faza regeneracji bezpośrednio po wysiłku fizycznym jest bardzo ważną częścią twojego zdrowia i dobrego samopoczucia, a także ma wpływ na twoje wyniki i chroni cię przed urazami. Jest to bardzo ważna faza i nie należy o niej zapominać.

Kompresja łydki (zbliżonej do naczyniowej i mięśniowej gąbki) pozwala na szybkie odprowadzenie mało natlenionej i zatrutej (kwasem mlekowym, wolnymi rodnikami, dwutlenkiem węgla, etc.) krwi żylnej. Stosowanie skarpet przyspiesza podawanie krwi natlenionej do tkanek twoich mięśni, ścięgien i wiązadeł, dzięki czemu regenerujesz się tak szybko, jak to możliwe. Pozwala to na kontynuację treningów i rywalizacji w najlepszych możliwych warunkach.

Skarpety regeneracyjne ELITE należy zakładać od razu po każdym wysiłku fizycznym (treningu, meczu czy zawodach) i nosić przez co najmniej dwie godziny.

×
×

Wykonano w UEProdukty firmy są wytwarzane w Francji i spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa