BOOST YOUR PERFORMANCESOdzież kompresyjna BV SPORT
  • Opaski kompresyjne BV SPORT

BOOSTER NIGHT VISION

opaska kompresyjna

Opaski kompresyjne BOOSTER wspomagające podczas wysiłku. Pozwalają na optymalizację wydajności i zmniejszają ryzyko urazu.

Dzięki zastosowaniu produktu podczas wysiłku, twoje mięśnie szybciej wrócą do formy.

Opaski należy nosić jedynie podczas wysiłku (podczas treningów, meczów, treningów biegowych...)

Szczegóły produktu

Dowiedz się więcej o opaskach kompresyjnych BV SPORT

BOOSTER został stworzony w 2003 roku dzięki współpracy Francuskiej Lekkoatletycznej Sztafety 4 x 100 i Centrum Badań i Rozwoju BV SPORT. Produkt jest wynikiem technologii produkcyjnej uwzględniającej potrzeby ludzkie w stanie wysiłku.

  • Booster wspomaga pionowy ruch mięśni nogi i mięśnia płaszczkowatego poprzez ograniczenie ruchu oscylacyjnego, który jest źródłem zmęczenia i urazów mięśniowych. Co więcej, BOOSTER redukuje wibracje mięśni, a także poprawia ich kurczliwość i je wzmacnia.
  • Opatentowana progresywna kompresja BV SPORT poprawia powrót żylny, a także sprzyja dotlenieniu mięśni, ścięgien i wiązadeł podczas wysiłku fizycznego, dzięki czemu optymalizuje wydolność sportową.
  • Dzięki regularnemu stosowaniu, BOOSTER opóźnia poczucie ciężkości nóg i znacząco ogranicza występowanie skurczów. BOOSTER można nosić w połączniu z normalnymi skarpetkami.
  • Stosując BOOSTER razem z gamą produktów na czas fazy regeneracji, możesz być pewien, że cały wykonujesz ćwiczenia i odpoczywasz w najlepszych warunkach fizjologicznych.

Zastosowanie / Jak zakładać opaski / Pranie:

  • Nigdy nie używaj produktu BOOSTER w fazie regeneracji. Podczas podróży samochodem, autobusem, pociągiem, samolotem. Podczas snu.
    Do takich celów Wybierz PRORECUP ELITE RANGE, lub RECOVERY SL jeśli jesteś w fazie regeneracji; do codziennego użytku i na czas podróży stosuj gamę COMFORT.
  • Opaski są asymetryczne. Logotyp BVSPORT powinien być z przodu, pod rzepką. Logotyp Booster powinien być na zewnątrz (zewnętrzna strona łydki).
  • Prać w temperaturze maksymalnie 30° lub ręcznie. Suszyć na powietrzu. Nie suszyć w suszarce bębnowej.

×
×

Wykonano w UEProdukty firmy są wytwarzane w Francji i spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa